Zamówienia

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY

W Agro-Land zawsze stawiamy na jakość naszych produktów, ale równie istotna jest dla nas obsługa klienta na najwyższym poziomie. Dlatego też, aby ułatwić Państwu składanie zamówień, przygotowaliśmy specjalny formularz, który można pobrać bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Wypełnienie formularza zamówienia jest łatwe i szybkie. Wystarczy podać dane kontaktowe, adres dostawy, wybrać produkty i ich ilość, a następnie przesłać nam gotowy formularz.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy lub chcielibyście dowiedzieć się więcej o naszych produktach, nasi doświadczeni doradcy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 42 714 01 37 oraz w biurze pod adresem 95-100 Zgierz, ul. Benzantronowa 6 .

W Agro-Land oferujemy szeroki wybór produktów rolniczych, w tym pasz, nawozów,  nasiona roślin poplonowych i oczywiście nasiona traw. Nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, dzięki czemu nasza firma jest ceniona przez rolników i hodowców z całej Polski.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży rolniczej, jesteśmy w stanie doradzić w kwestiach związanych z wyborem odpowiednich produktów, ilością i sposobem ich stosowania. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i służymy fachowym wsparciem na każdym etapie zamówienia.

Zachęcamy do składania zamówień poprzez nasz formularz online lub kontakt telefoniczny. Wszelkie informacje oraz dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt”.

42 714 01 09

Pobierz formularz