O firmie

Agro-Land – Wiodący producent mieszanek traw gazonowych i nasion roślin poplonowych oraz nawozów ogrodniczych.

Firma Agro-Land jest jednym z wiodących producentów mieszanek traw gazonowych na polskim rynku. Od 1993 roku dostarczamy nasze produkty do klientów z całej Polski. W tym czasie zdobyliśmy wiele wyróżnień, w tym „Konsumencki Lider Jakości 2014” w kategorii „Trawy” i godło „Laur Klienta 2017”. Zaufanie klientów i ich pozytywne opinie stanowią dla nas największą nagrodę za ciężką pracę i zaangażowanie.

Produkty Agro-Land

Zaczynaliśmy od produkcji tylko 4 mieszanek traw gazonowych, ale obecnie nasza oferta jest o wiele szersza. Produkcja mieszanek odbywa się na linii produkcyjnej wyposażonej w automatyczny system mieszania i ważenia, który gwarantuje spełnienie wszelkich norm jakościowych i ilościowych. Nasze mieszanki dostępne są w różnych wariantach, w zależności od potrzeb klienta i przeznaczenia trawnika.

Nasze nasiona to nie tylko standardowe trawy do ogrodów, ale także specjalne mieszanki do obszarów przemysłowych, poboczy dróg i autostrad czy lotnisk. Dostarczamy również produkty pod indywidualne zamówienia klientów.

Oprócz mieszanek traw gazonowych, w naszej ofercie znajdują się także nasiona roślin poplonowych oraz nawozy ogrodnicze, które uzupełniają naszą ofertę i pozwalają na kompleksową obsługę.

Magazyn

Z uwagi na powiększający się asortyment i rosnącą liczbę klientów, w 2013 roku zdecydowaliśmy się na rozbudowę naszej firmy o nowy magazyn. Dzięki temu jesteśmy w stanie składować większe ilości produktów i jeszcze sprawniej obsługiwać logistycznie naszych klientów.

Czyszczenie nasion

W 2020 roku uruchomiliśmy maszynę do czyszczenia nasion, która spełnia europejskie wymagania jakościowe. Dzięki temu nasze nasiona są najwyższej jakości i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów­­.

Podsumowanie

Firma Agro-Land to nie tylko wiodący producent mieszanek traw gazonowych. Agro-Land dystrybuuje również  nasiona roślin poplonowych oraz nawozy ogrodnicze. Nasze produkty cieszą się uznaniem klientów z całej Polski, a zdobyte nagrody potwierdzają naszą wysoką jakość i zaangażowanie. Nasza oferta jest stale rozwijana, a zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze.