Kontraktacje

Firma Agro-Land zaprasza producentów rolnych do współpracy. Zachęcamy do uprawy traw na nasiona. Z zainteresowanymi podpisujemy umowy kontraktacyjne oraz oferujemy fachową poradę.
Bliższych informacji udzielamy pod numerem: 667 689 630

KOSTRZEWA CZERWONA

NASIONA ROLNICZE STRĄCZKOWE

– Adio – Łubin wąskolistny
– Nista – Łubin żółty
– Rapsodia – Groch
– Choczna
– Dark
– Areta

 

ŻYCICA TRWAŁA

KOSTRZEWA TRZCINOWA

INNE NASIONA

– Nira – Asterix – Gorczyca
– Niga – Escalante – Facelia
– Info – Sorenta – Seradela
– Bokser
– Berkut
– Naki
– Stadion
– Sandra

Proces kontraktacji nasion jest bardzo ważny dla producentów rolnych, ponieważ umożliwia im uzyskanie stabilnego dochodu i zabezpieczenie przed niekorzystnymi zmianami na rynku.

Firma Agro-Land zapewnia swoim plantatorom profesjonalne wsparcie w procesie kontraktacji nasion. Nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta, a umowy kontraktacyjne są oparte na przejrzystych i klarownych zasadach.

Wszystkie nasze umowy kontraktacyjne zawierają szczegółowe warunki dotyczące jakości nasion oraz sposobu ich dostarczenia. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, nasza obsługa klienta jest zawsze gotowa służyć pomocą.

Współpraca z nami to gwarancja stabilnego dochodu dla producentów rolnych oraz bezpieczeństwa transakcji. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby klienta, a nasze doświadczenie pozwala nam na profesjonalne doradztwo w zakresie uprawy i kontraktacji nasion.

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 667 689 630, a nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich informacji na temat naszej oferty oraz procesu kontraktacji nasion.